czwartek, 27 marca 2014

Prace w toku...

Bar się robi....W prawdzie miałam małą przerwę w jego malowaniu, bo przyszło mi za mało farb gdyż nie mieli potrzebnej mi ilości.
Cały bar pomalowany jest na szaro i teraz na to kładę farbę białą, robię przecierki, woskuję i poleruję, aż się wszystko pięknie zacznie błyszczeć :) Roboty ogrom...ale efekt cudowny. Na razie mam pomalowaną na gotowo tylną ścianę i filary. Dzisiaj przychodzi kolejna partia farb więc biorę się ostro do pracy, bo czas mnie już goni :)
Od ostatniego postu dużo się zmieniło. Mam już pomalowane ściany na jasno szary kolor i na ciemno szary filary. Tak jak pisałam poprzednio ta szarość wpada trochę w zieleń, miętę więc jest taka złamana tymi kolorami, a przez to bardzo wytworna. Listwy ozdobne też już są, więc ściany są gotowe :)
Mam już zawieszone siatki z gwieździstym niebem i uszyty szyfonowy sufit. Będziemy go dzisiaj wieszali :)
Wow!!! Nie mogę się tego doczekać :)))
Na dniach będą nam zakładać kryształowe kinkiety na sali i w szatni, więc jak skończę bar, to tylko sprzątanie.....i sala gotowa :)
No,tak...a gdzie reszta? .....reszta też się robi. Kuchnia prawie gotowa tylko posprzątać i zakupić niektóre sprzęty. Zastawy stołowe już domówiłam, bo część mieliśmy :)
W tym tygodniu będą nam też montować barierki w środku i na zewnątrz :) Więc się dzieje, dzieje.....
Czeka nas jeszcze tynkowanie budynku, układanie kostki, parking, plac zabaw dla dzieci i projektowanie ogrodu :D Rusztowania już stoją :)
Jak komuś stają włosy na głowie, to niech się pocieszy, że mi też :))))))
.....ale wiem, że zdążymy!!!.....bo musimy :))) ha,ha!
Mamy już panią do sprzątania, teraz tylko znaleźć dobrego kucharza lub kucharkę i śmigamy :)))))

Zdjęcia robiłam już pod konie dnia i brakowało już dziennego światła, ale do następnego postu zrobię lepsze :)

2 komentarze:

  1. Czekalam na ten post i wszystko co się na nim pojawi.A widzę, ze praca mimo wszystko wre.I dobrze:)))fantastyczne rzeczy tu sie dzieją, czwkam na ciag dalszy, szkoda, że mieszkam daleko, bo bym pomogla:)))Pozdrawiam Cie:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ ten bar będzie piękny, już jest super....sala fajnie pomalowana, czekam na zdjecia z gwieździstym niebem i kinkietami....będzie bajecznie...

    OdpowiedzUsuń